השימוש במדריכים לתיקון עצמי הם באחריות המשתמש בלבד !

לפני שמזמינים טכנאי מחשבים
כדאי ואפילו רצוי לערוך מס' בדיקות !

מדריך זה יעזור לכם לבדוק למה המחשב שלכם לא פועל כראוי, ואף יעזור לכם להילחם בוירוסים ורגולות אשר בדרך כלל מפריעים לפעולתו התקינה של המחשב. לטכנאי המחשבים ישנה עבודה קשה, וזאת על מנת להבטיח את פעולתו התקינה של המחשב. אני אספר לכם למה בעצם ישנם וירוסים או רגולות אשר פוגעים לנו בתפקודו התקין של המחשב.

 

 

 

אקרים

האקרים, אלו פריקים מטורפים שהחליטו להתנקם ב ביל גייטס, אשר יזם והקים את חברת מיקרוסופט. חברה זו מביאה לנו בעצם את מערכות ההפעלה XP – WIN-7 – WIN-8יש הטוענים כי אקרים אלו, ניזונים ומתפרנסים מהחברות המתחרות, שמטרתם היא להוריד את איכותם של מערכות ההפעלה שאותן מייצר ביל גייטס. תחבולה זו מספקת לטכנאי המחשבים מצד אחד המון עבודה, ומצד שני מרוקנת את כספיהם של המשתמשים. פרט לאבטחת מידע וריגול שהאקרים פורצים כדי להשיג תוכן חסוי, מטרתם הראשונית הייתה לחבל במערכות ההפעלה של ביל גייטס וחלק מהם מאמינים כי מערכת ההפעלה נמכרת במחיר מופרז, בעוד הם טוענים כי היא צריכה להנתן בחינם לגמרי כדוגמאת מערכת "לינוקס" הפתוחה והחינמית שכל אחד יכול להשתמש בה ללא תשלום.

 

בעיות האבטחה שיוצרים האקרים, מספקים גם פרנסה לא מבוטלת לחברות המיצרות אנטי וירוס ואנטי ספיוואר כדוגמאת: AVG, NOD, AD-AWAREודומיהם, אשר מבטיחים לנו שקט מוירוסים ורגולות אך לצערי לא ממש כך הדבר, כי חייבים גם לפקח על הנעשה באופן אנושי. אני אסביר...

אם יש לי אנטי וירוס למה מצליחים הוירוסים לחדור ?

גם לחברות האנטי וירוס והאנטי ספאיוואר לוקח מעט זמן להתעדכן בוירוסים החדשים ועד שהעדכון מגיע לתוכנת האנטי וירוס של המשתמש, בדיוק בזמן זה יכול הוירוס לחדור למחשב. במידה וקיים מקרה שבו המחשב היה כבוי לזמן מה, ותוכנת האנטי וירוס לא התעדכנה, כשתדליק את המחשב ותכנס מיד לתוכנת הדואר, או תגלוש באינטרנט לפני שתעדכן את תוכנת האנטי וירוס, יש סיכוי גבוה שהמחשב שלך יותקף בוירוס, וכשתוכנת האנטי וירוס תתעדכן, זה כבר יהיה מאוחר. לכן, חשוב לבדוק שתוכנת האנטי וירוס מעודכנת לפני שנכנסנו להוריד דואר, או גלשנו באינטרנט.

מה עושים במקרה שהמחשב לא פועל כשורה ?

אפילו אם הותקפנו בוירוס או ברגולה, והמחשב: איטי, לא מגיב, נתקע, אייקונים נעלמים, מסכים כחולים, נעלם ה CD , ברוב המקרים המצב הוא הפיך. אפשר לתקן לבד, ואפשר להעזר בטכנאי מחשבים מקצועי לכך. כמובן שהמלצתי היא להזמין טכנאי מקצועי שיפטור את התקלה. זו הרי הפרנסה שלי אבל אני גם מקשיב לאידיאולוגיות שלי כאדם ומוכן לעזור לכל אחד שצריך עזרה, הרי לא הייתם מגיעים בקריאה עד שורות אלו אם כספכם היה נזיל ויכולתם להרשות לעצמכם להזמין טכנאי לתיקון המחשב . לכן, אני מוכן לתת לכם כאן במדריך הבא הזדמנות לתקן את המחשב שלכם באופן עצמאי ומבלי לשלם לטכנאי! בכל מקרה אפילו אם זה לא יפטור את הבעיה הספציפית שלכם, לפחות עשיתם טיפול למחשב שצריך לעשות בכל מקרה.

 

המדריך הוא פשוט מאוד, קצר והוא באחריותכם האישית בלבד.


1.
המחשב לא נדלק ?
ראשית:
בדקו אם כבל החשמל מחובר לשקע בקיר והדקו את חיבור הכבל למחשב

2.
בהפעלת המחשב הוא נתקע על מסך שחור או תמונה ולא ממשיך בהפעלה ?
יש לבדוק:
אם ישנו תקליטור בכונן ה CD או דיסק און קי שתקוע בשקע ה USB

3.
המחשב איטי מאוד ?
יש לערוך:
בדיקת וירוסים ורגולות למחשב
להלן הקישורים שיועילו לכם בכך:
 
 
בדיקת מערכת המחשב באדיבות חברת סימנטק והאחריות לפי התקנון שלה
 

בדיקת וירוסים חינם                                       אנטיוירוס חינם
 
 
 
תוכנת אנטיוירוס קבועה והמומלצת לשימוש לדעתי היא: AVAST
תוכנת אנטיוירוס שמגיעה במספר גרסאות כאשר האחת מהן הינה חינמית.


לחצו להורדת AVAST-FREE

avast אנטיוירוס 

לחצו על התמונה
 
לחצו על התמונה
אנטי וירוס מייקרוסופט
  תוכנת אנטי ווירוס נוספת חינמית מצויינת ומומלצת היא:
אנטי וירוס של מיקרוסופט
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים