כיצד משחזרים קבצים שאבדו ?

לעיתים קרובות, מסתמן כי יש לא מעט מצבים המקשים על המשך הליכים נוכח איבוד מידע חשוב ביותר. זה קורה כאשר משהו משתבש במערכות, הדיסק המכיל את כל המידעים נפגע או מתרחשות תקלות כאלה ואחרות שעליהן נדבר במאמר הבא. מה עושים כאשר רוצים לגבות ולשחזר מידע יקר שאבד לכאורה? יש אנשים אשר יעידו כי האפשריות קיימות, צריך לדעת וללמוד אותן מקרוב וכך למעשה לגבות ולשחזר את המידע האבוד.

אלו כלי גיבוי מסופקים באמצעות תוכנת חלונות?

תוכנת חלונות (windows) מאפשרת הכנת עותקים של קבצים עבור לא מעט אנשים ששימושם במחשב הינו שימוש החוזר על עצמו. באמצעות חלונות ניתן לבחור תיקייה או אפילו כמות מוסמכים שניתן לגונן עליהם מפני תרחישים בלתי צפויים. הגיבוי אשר מתרחש עוקב אחר הקבצים שנשמרו ואף מוסיף קבצים דומים שנוצרו בו זמנית. הגיבוי מציע את כל האפשריות לקבל תמונה מדויקת של הכונן בכל מצב. באמצעות כלים אלו ניתן למעשה לשחזר תוכן מחשב שנמצא בסכנה לכאורה. אפשרי לשחזר מידע מלא או מידע חלקי, הכול על פי בחירה. יש סוגי גיבוי הכוללים קבצים אישיים ויש מצבים של גיבוי קטן יותר.

כיצד משחזרים קבצים או מערכת

הכול הופך אפשרי כאשר מבינים את המשמעויות. ניתן לשחזר קבצים באמצעות אשף מיוחד המשחזר את כל החומרים הנבחרים. ישנה אפשרות לשחזר קבצים בודדים או קבצים מרובים או אפילו את כל הקבצים גם יחד. כמו כן, אפשר לשחזר קבצים אישיים או קבצים של כל האנשים אשר משתמשים עם המחשב בפועל. באשר לקבצים שנמחקו וקיים רצון לשחזר מחדש, מדברים על גיבוי המכיל קובץ המאפשר שחזור של קובץ הגיבוי עצמו. יש בהחלט מצבים בהם ניתן לשחזר גרסאות קודמות של שמירת העותקים ללא גיבוי מיוחד המכיל קובץ וזאת באמצעות גרסת שמירה אוטומטית. אם התרחשו מצבים של קבצים הנמצאים במחשב אשר שבק חיים, ראוי לגבות ולשחזר את הקבצים  באמצעות תוכנה לגיבוי קבצים אשר יוכל לגבות גם את מה שיש במחשב שהפסיק לפעול. כך למעשה ניתן להפוך את הדברים לפשוטים יותר.

ניתן לקבל עוד ידע בעמוד הבית טכנאי מחשבים

במקרה ואבדו לכם הקבצים ?
אל דאגה
צלצלו עוד היום ונפעל כדי להשיב לכם אותם בחזרה
054-7754442
רפאל
,
 
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים