השתלטות מומחה - תמיכה מרחוק

 
כדאי או לא כדאי ? 
 
האח הגדול של המחשב באופן אדיב לחלוטין וכחלק משירות מעולה,
מספק שירות שליטה מרחוק חינם ללקוחותיו.
 
במאמר זה נדון, מדוע לא כדאי לתקן את המחשב בשליטה מרחוק.
הסיכונים, ההשלכות, הביצוע, איכות התיקון והשירות.
 
בימים אלו כולנו רוצים מהר, זול, זמין ובעיקר איכותי, ברוב המיקרים של סוגי תקלות המחשבים הרצונות הללו לא מתאפשרים לנו להשגה עם שירות שליטה מרחוק, הסיבה היא שכמו כל דבר בחיים הזול עולה ביוקר, האיכות היא עניין של תשומת לב (אישית) והמחיר הוא בהתאם, אני אסביר...
הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה היא לפתור אותה מהשורש, מניסיוני העצום אני יכול לומר לכם שתיקון מחשב זה לא דבר של מה בכך והדרך הטובה ביותר היא לעשות זאת באופן יסודי שכולל בדיקת חומרת המחשב, הפנימיות שלו, החלקים, והמכשירים שמחוברים אליו בתקשורת USB או אחרת, וכמובן לתת אחריות על התיקון, בשירות שליטה מרחוק ניתנת לנו גישה מוגבלת למחשב המרוחק אשר מאפשרת לנו לבדוק ואף לתקן תקלות קלות או לשנות הגדרות פשוטות ואולי אפילו להסיר וירוסים ובתנאי שהווירוס לא משבש לנו את רוחב פס הגלישה והגישה לאינטרנט.
לרוב, תקלות קלות כאלו ניתנות לתיקון באופן עצמאי וללא צורך בטכנאי שיבצע זאת אלה ע"י מדריך פשוט שנימצא כאן באתר ושמו: לפני שמזמינים טכנאי או לחילופין: עזרה ראשונה למחשב איטי בעזרת מדריכים אלו תוכלו לפתור תקלות פשוטות במחשב שלכם ולא לשלם על כך אגורה (בחסות האח הגדול של המחשב) כשפונים לתיקון בשליטה מרחוק לרוב התיקון הוא פרוביזורי נקודתי ולא מחזיק מעמד לזמן ממושך של שקט מתקלות במחשב (סטטיסטיקה).
 
 
למה טכנאי עד הבית ?
כשמגיע טכנאי עד הבית ובא במגע פיזי עם המחשב, הטכנאי מקשיב למחשב בודק את החומרה שבו ואף במיקרה הצורך מחדש ומשמיש את כל חלקי המחשב (תחזוקת מחשב) ע"י ניקיון יסודי של החלקים ושימון נקודות האיוורור ובדיקתם. טכנאי מחשבים (טכנאי יסודי) לאחר תיקון המחשב מביא אותו למצב פעולה ותפקוד כמעט כמו ביום הראשון שקנינו את המחשב, הטכנאי נותן אחריות מלאה על התיקון לפחות לחודש הראשון
 
טיפ:
ידעתם שברוב המיקרים מחשב איטי זאת בעיה של חוסר איוורור למעבד ולצ'יפסט ?
שגורמים להתחממות והאטת קצב הפעולה של המחשב
 
מחיר התיקון בשליטה מרחוק, ברוב המיקרים יעלה לנו כמו הזמנת טכנאי עד הבית וכמובן שכאן אנו מרוויחים תיקון יסודי ובטוח ללא בירוקרטיה של חברה הפועלת ע"י מענה טלפוני המתיש אותנו בזמן של תקלה חוזרת.
 
 
הדרכת מחשב בשליטה מרחוק
הדרך האידיאלית ללמידה ממצא ומרוכזת בכל נושא שתרצו להעמיק בו את הידע שלכם, האח הגדול של המחשב יעביר לכם הדרכה אישית ונעימה וזאת בעזרת שליטה מרחוק בשילוב תוכנת הסקייפ לתיקשורת מצויינת במהלך השיעור קראו על  הדרכת מחשב של האח הגדול.
 
 
הסיכונים בשליטה מרחוק
ברגע שהזמנתם שליטה מרחוק ע"י יצירת קשר עם חברה שנותנת שירות כזה, קחו בחשבון שכאילו נתתם לאותה חברה את המפתחות למחשב שלכם לצמיתות והם כמובן יכולים לעשות מה שיחפצו במחשב שלכם ובכל זמן גם כשאתם לא נמצאים ליד המחשב, אני לא רוצה להעשיר לכם את הדמיון בעניין, אני בטוח שאתם מספיק יצירתיים בזה ואפילו יותר ממני, מיותר לציין שכמו שניתן לתקן לכם את המחשב בשליטה מרחוק כך גם ניתן לעשות את ההפך ואפילו להטמין "פצצה מתקתקת" (וירוס רוגלה וכדומה) כדי ליצור בעיה בעתיד הרחוק. היו זהירים וכדאי שתכירו טוב ומקרוב את הטכנאי שמתקן לכם את המחשב אודות האח הגדול - רפאל
בסופו של דבר מדובר בכסף ובפרטיות שלכם.
מי הוא טכנאי מקצועי והגון
 
 
מתי כן שירות בשליטה מרחוק ?
האח הגדול של המחשב נותן שירות שליטה מרחוק וזאת לאחר ביקור ביתי וללא תשלום נוסף כלל, האח הגדול של המחשב משתמש בשליטה מרחוק לצורך מענה מיידי ללקוחות שקיבלו שירות תיקון עד הבית ונתקלו בתקלה שהופיע לאחר ביקורו של האח הגדול בביתם.
 
 
האח הגדול של המחשב באופן אדיב לחלוטין וכחלק משירות מעולה,
מספק שירות שליטה מרחוק חינם ללקוחותיו.
 
 
 שליטה מרחוק חינם
 
אל תתפתו למהיר ולזול 
הם בדרך כלל יעלו לכם הון תועפות
 
 
האח הגדול של המחשב מבטיח לכם:
יסודיות, שירות, אמינות ואיכות מעל הכל.
 
 
יעוץ טלפוני חינם
צלצלו גם מהסקייפ:
My status
הורידו סקייפ וצלצלו אלי חינם
 
שירות מהיר ואדיב עד בית הלקוח.
054-7754442
רפאל
 
כולם תורמים את חלקם לקידום האתר
נכנסים לאתר רק דרך גוגל
בחיפוש המילים: "טכנאי מחשבים ת"א" (לחצו כאן)
 
 ניתן לשאול כל שאלה על השירות
כאן בפורום למטה
 
 
 

השתלטות מומחה - כדאי או לא ?
לא נמצאו הודעותלא נמצאו הודעות
  התחבר
דף : 1     1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |    >>8
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים